PPHU OGRODY
ul. Bema 92, 82-300 Elbląg
tel. 055 233 60 27
tel. kom. 516 225 100, 516 225 488
e-mail
ogrody@wm.pl
www.ogrody.elblag.biz.pl

PROFESJONALNE – KOMPLEKSOWE projektowanie ogrodów, ukształtowanie, drenaż, systemy nawadniające, oświetlenie (odpowiedni dobór świateł, powoduje, iż po zmierzchu Państwa ogród staje się innym – nowym pięknym miejscem), sadzenie drzew i krzewów ozdobnych, oczka wodne (dzięki nim, łatwo dopełnić i uszlachetnić każdy... więcej »

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Oczywiście te kilka zdjęć,  nie odda nawet w połowie, klimatu... więcej »

PRZEŚLIJ LINK ZNAJOMEMU USTAW STRONĘ JAKO STARTOWĄ DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH

PROFESJONALNE – KOMPLEKSOWE projektowanie ogrodów, ukształtowanie, drenaż, systemy nawadniające, oświetlenie (odpowiedni dobór świateł, powoduje, iż po zmierzchu Państwa ogród staje się innym – nowym pięknym miejscem), sadzenie drzew i krzewów ozdobnych, oczka wodne (dzięki nim, łatwo dopełnić i uszlachetnić każdy ogród), murki oporowe – suche, sprzedaż drzew i krzewów ozdobnych, mechaniczne usuwanie mchu z nawierzchni brukowych. Ponadto pielęgnacja ogrodów (całoroczna lub doraźna), odchwaszczanie, przycinanie żywopłotów krzewów i drzewek, chemiczne zwalczanie chwastów, regeneracja trawników, wertykulacja, nawożenie, wałowanie, korowanie roślin, przesadzanie krzewów i drzewek, doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin i aranżacji ogrodu. CENA ZALEŻY OD ZŁOŻONOŚCI USŁUGI ORAZ OD UKSZTAŁTOWANIA TERENU. PRZYKŁADOWY CENNIK NIE STANOWI OFERTY W ŚWIETLE PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO. CENY MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE MOGĄ BYĆ PODSTAWĄ DO REKLAMACJI.

statystyka

  Projekt, Realizacja, Hosting (c) X.2008 - Elbląg - Agencja Reklamowa Gabo
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone!